ارمغان تاریکی ارمغان تاریکی tag:http://armagan90.mihanblog.com 2020-05-25T18:09:39+01:00 mihanblog.com ماشین جوجه كشی 2019-09-25T21:31:02+01:00 2019-09-25T21:31:02+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/22 yekidg ht بیکارانی که در کشورمان درآمد میلیاردی دارنداز سال ۲۰۰۸ میلادی جهان تحت تاثیر ایده ای قرار گرفت و آن کمبود گوشت مرغ می باشد . در واقع این خبر فرصت های شغلی بیشماری را برای بسیاری از مردم سراسر دنیا به وجود آورد و گرایش آن ها را به سمت پرورش انواع پرنده و جوجه کشی از تخم های نطفه دار تغییر داد .کشورمان ایران نیز از این زمره دور نماند چرا که کشش بالای این زمینه فعالیتی و درامدزایی بالای آن بسیاری ار افراد را به سمت خود جذب کرد . اکنون افراد بسیاری در نقاط مختلف کشور در مقیاس های بزرگ با بهره گیری ا بیکارانی که در کشورمان درآمد میلیاردی دارند

از سال ۲۰۰۸ میلادی جهان تحت تاثیر ایده ای قرار گرفت و آن کمبود گوشت مرغ می باشد . در واقع این خبر فرصت های شغلی بیشماری را برای بسیاری از مردم سراسر دنیا به وجود آورد و گرایش آن ها را به سمت پرورش انواع پرنده و جوجه کشی از تخم های نطفه دار تغییر داد .

کشورمان ایران نیز از این زمره دور نماند چرا که کشش بالای این زمینه فعالیتی و درامدزایی بالای آن بسیاری ار افراد را به سمت خود جذب کرد . اکنون افراد بسیاری در نقاط مختلف کشور در مقیاس های بزرگ با بهره گیری از ماشین جوجه کشی تخم های نطفه دار انواع پرنده مانند مرغ ، بلدرچین ، شترمرغ ، اردک ، قرقاول و …را به جوجه تبدیل می کنند چرا که در حالت کلی پرورش پرنده سود دهی چند جهتی و بالا دارد .

برای نمونه پرنده بلدرچین به تازگی به دلیل محبوبیت بالا در راس توجهات افراد فعال در این زمینه قرار گرفته است . گوشت بلدرچین در کنار طعم لذیذی که دارد منبع مناسبی از اسید آمینه و پروتئین بوده و تغذیه از آن می تواند مقدار قابل توجهی از نیاز های بدن به مواد مغذی را تامین کند .

 

مقاله کامل در: ماشین جوجه کشی

]]>
کسی که از فروش تخم بلدرچین ماهانه 7 میلیون تومان درامد دارد 2018-09-17T09:29:08+01:00 2018-09-17T09:29:08+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/21 yekidg ht کسی که از فروش تخم بلدرچین ماهانه 7 میلیون تومان درامد دارد.   این نوشته در مورد فرد کارآفرینی است که با سرمایه کم کار پرورش بلدرچین را شروع کرده است. البته نکته بسیار مهم در مورد این شخص دانش بالای او در مورد بلدرچین ها بوده است، شخص مورد نظر ما اهل ایلام است و سرمایه مورد نیازش را از محل صندوق بسیج سازندگی تامین می کند. محراب آتش زبان می گوید، بلدرچین ها پرندگانی کوچک و با سرعت رشد بالا هستند، بطوریکه ظرف 45 روز بالغ شده و بدون نیاز به جنس نر شروع به تخم گذاری می کنند. هم چنین گوشت بلدر کسی که از فروش تخم بلدرچین ماهانه 7 میلیون تومان درامد دارد.

  این نوشته در مورد فرد کارآفرینی است که با سرمایه کم کار پرورش بلدرچین را شروع کرده است. البته نکته بسیار مهم در مورد این شخص دانش بالای او در مورد بلدرچین ها بوده است، شخص مورد نظر ما اهل ایلام است و سرمایه مورد نیازش را از محل صندوق بسیج سازندگی تامین می کند. محراب آتش زبان می گوید، بلدرچین ها پرندگانی کوچک و با سرعت رشد بالا هستند، بطوریکه ظرف 45 روز بالغ شده و بدون نیاز به جنس نر شروع به تخم گذاری می کنند. هم چنین گوشت بلدرچین از خواص درمانی بالایی بر خوردار است و برای بیماری هایی هم چون آسم،کم خونی، سل، پوکی استخوان، ضعف اعصاب و... مناسب می باشد و دلیل آن وجود پروتئین بالا، انواع ویتامین های ضروری برای بدن مانند ویتامین B6 ، ویتامین B12 ، ویتامین A، و انواع مواد معدنی مانند اهن، کلسیم، فسفر، روی ، منیزیم و... در بدن بلدرچین است.

شروع علاقه به پرورش بلدرچین

محراب می گوید در اوایل دوران دانشجویی من بود که در حیاط دانشکده دامپزشکی ایستگاهی جهت معرفی حیوانات و پرورش و کسب درامد آز آنها افتتاح شد، در اوقات فراغتم به ایستگاه می رفتم و کتاب های مختلف را مطالعه می کردم که بلدرچین به نظرم جالب اومد، چون هم خواص درمانی بالایی داشت و هم به لحاظ سرعت رشد و تولید مثل بالای ان به نظرم صرفه اقتصادی بالایی نیز داشت. این شد که به پرورش بلدرچین علاقه مند شدم و در چهار سال دوران دانشجویی خودم اطلاعاتم را در مورد بلدرچین ها تکمیل کردم. دلیل علاقه من به پرورش بلدرچین به خاطر خواص زیاد گوشت و تخم آن بود تا کسب درآمد. چون با وجود مطالعاتی که در مورد بلدرچین ها داشتم و داستان های اعجاب انگیزی که از تاثیر انها بر سلامتی انسان ها شنیده بودم، این اشتیاق را در من چند برابر می کرد.

شروع به کار پرورش بلدرچین

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه باید به سربازی می رفتم چون واقعا سد راهم شده بود. از شانس خوب من یگان خدمتی ام دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد. طی دو سال سربازی ام اطلاعاتم را در مورد بلدرچین ها بیشتر از گذشته کردم، پس از اتمام دوران سربازی کمر همت بر پرورش هر چه سریعتر بلدرچین ها بستم، چون واقعا علاقه ای داشتم و اطلاعاتی که در مورد بلدرچین ها کسب نموده بودم این امکان را درخود میدیدم که با شروع کار پرورش بلدرچین آینده ای روشنی را برای خود و خانواده ام رقم میزنم. برای شروع کار سرمایه آنچنانی نداشتم، چون تازه دوران سربازی را تمام کرده بودم، با یکی از همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی به تفاهم رسیدیم، و قرار شد که کار از من باشد و سرمایه از او. اما بنا بر مشکلاتی که پیش آمد هر دو از ادامه کار منصرف شدیم. دستم خالی بود ولی شوق و علاقه من باعث ایجاد انگیزه در من میشد. به طور اتفاقی با بسیج سازندگی از طریق بسیج محله آشنا شدم. و آنطور که شنیده بودم این سازمان به کسانی که قصد خود اشتغالی و کار آفرینی در زمینه های پرورش دام و طیور و صنایع دستی و کشاورزی را دارند، وام میدهد. محراب اتش زبان می گوید که وضعیتم را برای فرمانده پایگاه بسیج محله توضیح دادم و او بعد از دیدن انگیزه ام، مرا به بسیج سازندگی ایلام برای گرفتن تسهیلات معرفی کردند. توانستم 20 میلیون وام از صندوق بسیج سازندگی بگیرم و سالن پرورش بلدرچینم را افتتاح کنم. شروع کار من از اینجا بود. در اینجا لازمه تا از تمامی کسانی که مرا در این راه پر فراز و نصیب یاری کردند تشکر و قدردانی کنم. درآمد از پرورش بلدرچین در حال حاضر به صورت مستقیم برای 30 نفر و به صورت غیر مستقیم برای 40 نفر اشتغالزایی ایجاده کرده ایم، و با پرورش 17000 بلدرچین روزانه 500 بسته 12 تایی تخم بلدرچین و نزدیک به 100 کیلو گوشت بلدرچین روانه بازار می کنیم. گردش مالی مزرعه سالانه به 250 میلیون تومان می رسد و درامد خودم نیز بسته به بازار و فصل تخم گذاری بلدرچین ها از 3 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان متغیر است.

چگونگی بازاریابی برای گوشت و تخم بلدرچین

محراب آتش زبان می گوید، در اوایل شروع پرورش بلدرچین آگاهی مردم نسبت به خواص درمانی و ارزش غذایی گوشت و تخم بلدرچین کم بود، بخصوص در استان ما یعنی ایلام. خوشبختانه رسانه هایی مانند تلوزیونف رادیو و اینترنت با آگاه سازی مردم به تدریج فرهنگ مصرف گوشت بلدرچین در بین مردم جا گرفت و اوضاع بازار بهتر شد. خودم یز بیکار ننشستم با چاپ بروشور و تراکت و مراجعه به فروشگاه های مختلف از خواص فوق العاده گوشت و تخم بلدرچین برای آنان توضیح می دادم، با توجه به سطح اطلاعاتی که داشتم بهتر می توانستم آنها را قانع کنم. با مراجعه به سازمان و ادارات مختلف سعی می کردم یک نفر آشنا پیدا کنم و از طریق دادن پورسانت به انها سفارشات گروهی برای سازمان ها می گرفتم. در کل من از هیچ گونه روش بازاریابی برای تبلیغ محصولات خودم غافل نماندم از تبلیغ در اگهی نامه ها و پخش تراکت گرفته تا تبلیغ در اینترنت را در پیش گرفتم.

توصیه به کسانی که تازه وارد عرصه پرورش بلدرچین می شوند

انسان کلا در هر کاری باید علاقه داشته باشد، علاقه مهم ترین شرط موفقیت خواهد بود، همانطور که از گفته های بالا نیز متوجه شدید من از دوران دانشجویی تا پایان دوران سربازی آرزوی پرورش بلدرچین را در سر داشتم و همین عامل مهم ترین دلیل موفقیت من در پرورش بلدرچین بود. شاید شما مطالبی را در مورد درآمد بالای پرورش بلدرچین شنیده باشید ولی به گفته قدیمی ها" صدای دهل از دور خوش است" . درآمد بالا دردسر های بالا را نیز خواهد داشت. اگر این علاقه را در خود احساس می کنید، قدم بعدی شما تامین مکان می باشد. اگر مکان از خود دارید که چه بهتر، هزینه اجاره نیز نخواهید داد. برای شروع به کار پرورش بلدرچین روی وام بسیج سازندگی می توانید حساب باز کنید. با خرید 200 الی300 عدد بلدرچین مولد و سالم می توانید کار خود را شروع کنید. تا از روز اول تخم برای فروش داشته باشید. فقط باید بلدرچین ها را از پرورش دهندگان مورد اعتماد خریداری کنید. اگر علاقه مند به پرورش بلدرچین و کسب و کار جدید هستید ما را در شبکه اجتماعی فیسبوک بلدرچین و دستگاه جوجه کشی گوگل پلاس دنبال کنید.

]]>
دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانی 2018-05-21T09:44:52+01:00 2018-05-21T09:44:52+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/20 yekidg ht دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانیاثر ماندگاری دیگر در این لحظه از وبسایت تو آهنگ دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای جونم انتشار یافته از مهرزاد امیرخانی با کیفیت اصلی فایل دانلود mp3دانلود آهنگ جونم به همراه متن شعر این کار زیبا و دلنشین دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانی ♪♫♪ بدو بیا بشین پیش من ♪♫♪♪♫♪ بهم بگو میشه من ♪♫♪♪♫♪ به همه بگم که تویی ♪♫♪♪♫♪ تونل آتیش من ♪♫♪♪♫♪ جونم ♪♫♪ دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانی
اثر ماندگاری دیگر در این لحظه از وبسایت تو آهنگ دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای جونم انتشار یافته از مهرزاد امیرخانی با کیفیت اصلی فایل دانلود mp3
دانلود آهنگ جونم به همراه متن شعر این کار زیبا و دلنشین

Mehrzad Amirkhani Joonam دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانی

دانلود آهنگ جونم از مهرزاد امیرخانی

♪♫♪ بدو بیا بشین پیش من ♪♫♪
♪♫♪ بهم بگو میشه من ♪♫♪
♪♫♪ به همه بگم که تویی ♪♫♪
♪♫♪ تونل آتیش من ♪♫♪
♪♫♪ جونم ♪♫♪

]]>
آهنگ میثم ابراهیمی جون و دلم 2018-04-27T11:09:14+01:00 2018-04-27T11:09:14+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/19 yekidg ht دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی جون و دلم توضیح میثم ابراهیمی در مورد انتشار موزیک جدید:صبح بخیر دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی جون و دلم

توضیح میثم ابراهیمی در مورد انتشار موزیک جدید:
صبح بخیر]]> دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو 2018-04-23T19:07:24+01:00 2018-04-23T19:07:24+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/18 yekidg ht

دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو   دانلود آهنگ رضا راد به نام بی تو با بالاترین کیفیت Download New Music By Reza Rad Called Bi To ترانه و آهنگسازی: محمد محتشمی ؛ تنظیم, میکس و مستر: علی بیات     دانلود آهنگ جدید رضا راد در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک   متن آهنگ رضا راد با نام بی تو   جنگِ تو سرم هر شب به خاطرتنه بد زمینم زدی قلبم آروم نمیشهگفتی من بدم باشه هر

دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو

 • دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو

   

  دانلود آهنگ رضا راد به نام بی تو با بالاترین کیفیت

  Download New Music By Reza Rad Called Bi To

  ترانه و آهنگسازی: محمد محتشمی ؛ تنظیم, میکس و مستر: علی بیات

   

  عکس دانلود آهنگ جدید رضا راد با نام بی تو

   

  دانلود آهنگ جدید رضا راد در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک

   

  متن آهنگ رضا راد با نام بی تو

   

  جنگِ تو سرم هر شب به خاطرت
  نه بد زمینم زدی قلبم آروم نمیشه
  گفتی من بدم باشه هرچی تو بگی
  کاش میدونستی میخوام باشی پیشم همیشه
  گوشه گیرم غمت روی دوشم
  رفتی نیستی بگی چی بپوشم
  هرچی پرپر زدم تو ندیدی بازم
  هی خرابم نکن با نبودت
  درد دوریت برام کم نبوده
  نه نمیشه با این جای خالی بسازم
  گوشه گیرم غمت روی دوشم
  رفتی نیستی بگی چی بپوشم
  هرچی پرپر زدم تو ندیدی بازم
  هی خرابم نکن با نبودت
  درد دوریت برام کم نبوده
  نه نمیشه با این جای خالی بسازم


  بند نمیاد بارون چشمات
  خالیِ دستم دارم له میشم نیستی کنارم
  دادمش رفت من خنده هامو
  دائم صداتو دارم میشنوم نیستی آروم ندارم
  گوشه گیرم غمت روی دوشم
  رفتی نیستی بگی چی بپوشم
  هرچی پرپر زدم تو ندیدی بازم
  هی خرابم نکن با نبودت
  درد دوریت برام کم نبوده
  نه نمیشه با این جای خالی بسازم
  گوشه گیرم غمت روی دوشم
  رفتی نیستی بگی چی بپوشم
  هرچی پرپر زدم تو ندیدی بازم
  هی خرابم نکن با نبودت
  درد دوریت برام کم نبوده
  نه نمیشه با این جای خالی بسازم

  دانلود باکس

  کد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما

  کد زیر را کپی کنید سپس در قسمت مناسب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید

]]>
دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چرا باهام سردی 2018-04-23T16:04:03+01:00 2018-04-23T16:04:03+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/17 yekidg ht دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چرا باهام سردیدانلود آهنگ جدید و بسیار خاص و شنیدنی مسعود صادقلو به نام چرا باهام سردی با بالاترین کیفیت موجود از تو آهنگدانلود آهنگ چرا باهام سردی با لینک پر سرعت به همراه پخش آنلاین موزیک و متن این ترانهمتن شعر: ساره رسولی این آهنگ زیبا را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چرا باهام سردی همچنین میتوانید همه آهنگهای انتشار یافته مسعود صادقلو را هم از قسمت زیر دریافت نمایید دانلود همه آهنگهای مسعود صادقلو ════════ ♩♬♫♪♭ ════════ دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چرا باهام سردی
دانلود آهنگ جدید و بسیار خاص و شنیدنی مسعود صادقلو به نام چرا باهام سردی با بالاترین کیفیت موجود از تو آهنگ
دانلود آهنگ چرا باهام سردی با لینک پر سرعت به همراه پخش آنلاین موزیک و متن این ترانه
متن شعر: ساره رسولی

این آهنگ زیبا را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو چرا باهام سردی

همچنین میتوانید همه آهنگهای انتشار یافته مسعود صادقلو را هم از قسمت زیر دریافت نمایید

دانلود همه آهنگهای مسعود صادقلو

════════ ♩♬♫♪♭ ════════

]]>
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ دیوانگی 2018-04-04T09:31:13+01:00 2018-04-04T09:31:13+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/16 yekidg ht دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ دیوانگی دانلود آهنگ جدید و بسیار خاص و شنیدنی فرزاد فرخ به نام دیوانگی با بالاترین کیفیت موجود از تو آهنگ دانلود آهنگ دیوانگی با لینک پر سرعت به همراه پخش آنلاین موزیک و متن این ترانه ترانه و آهنگ: فرزاد فرخ Downloade Ahange Jadide Farzad Farokh Be Esme Divanegi farzadfarokh_officialنظرتون مثل همیشه واسه خیلی مهمه.. همرو با عشق میخونم.. تیزر اهنگ جدیدم به نام (دیوانگی) وقتی این ترانه و اهنگ رو مینوشتم تمام احساسم درگیرش بود …❤️ امیدوارم باهاش خاطره های قشنگ بس دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ دیوانگی
دانلود آهنگ جدید و بسیار خاص و شنیدنی فرزاد فرخ به نام دیوانگی با بالاترین کیفیت موجود از تو آهنگ
دانلود آهنگ دیوانگی با لینک پر سرعت به همراه پخش آنلاین موزیک و متن این ترانه
ترانه و آهنگ: فرزاد فرخ
Downloade Ahange Jadide Farzad Farokh Be Esme Divanegi

Farzad Farokh Divanegi دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ دیوانگی


farzadfarokh_officialنظرتون مثل همیشه واسه خیلی مهمه..
همرو با عشق میخونم..
تیزر اهنگ جدیدم به نام (دیوانگی)
وقتی این ترانه و اهنگ رو مینوشتم تمام احساسم درگیرش بود …❤️
امیدوارم باهاش خاطره های قشنگ بسازید..]]> ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید 2017-01-04T16:41:59+01:00 2017-01-04T16:41:59+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/12 yekidg ht

ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید دیوانه ام میکنند این لحظه های بی تو….غیرتت کجا رفته مرد؟؟؟دختری که عشقم خطاب میکردیهر شب را در آغوش دلتنگی صبح میکند...دوست داشتنت بوی باران می دهدهمان قدر بی مقدمه ، همان قدر بی دغدغهفقط یادت باشد مثل باران مرا بی واسطه دوست داشته باشی...زیر چتری که جای یک نفر دارد…تو بمان…منبه زیر باران در کنارت قانعم...مآ بی تو خسته ایم…تو بی مآ چگونه ای؟...برف روی موهایتعشق در چشمانممن و تودر کوچه باغ خلوتاین همه سک

ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید

 • ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید

  ناب ترین گلچین اس ام اس عاشقانه جدید

  دیوانه ام میکنند این لحظه های بی تو….
  غیرتت کجا رفته مرد؟؟؟
  دختری که عشقم خطاب میکردی
  هر شب را در آغوش دلتنگی صبح میکند
  .
  .
  .
  دوست داشتنت بوی باران می دهد
  همان قدر بی مقدمه ، همان قدر بی دغدغه
  فقط یادت باشد مثل باران مرا بی واسطه دوست داشته باشی
  .
  .
  .
  زیر چتری که جای یک نفر دارد…
  تو بمان…
  من
  به زیر باران در کنارت قانعم
  .
  .
  .
  مآ بی تو خسته ایم…
  تو بی مآ چگونه ای؟
  .
  .
  .
  برف روی موهایت
  عشق در چشمانم
  من و تو
  در کوچه باغ خلوت
  این همه سکانس رویایی
  و من لب هایت را نبوسم ؟؟؟

   

  دیروز
  وقتی کسی در حضور من اسم تو را بلند گفت
  طوری شدم
  که انگار گل رزی از پنجره ی باز
  به اتاق پرت شده باشد
  .
  اس ام اس عاشقانه
  .
  ما بدهکاریم
  به یکدیگر
  به تمام دوستت دارم هاى ناگفته اى
  که پشت دیوار غرورمان ماندند
  و ما آنها را بلعیدیم
  تا نشان دهیم منطقی هستیم
  .
  .
  .
  روزهایی که می بینمت ، نفسم می گیرد و روزهایی که نیستی دلم
  اما تو باش ! تحمل اولی آسان تر است
  .
  .
  .
  همه میگن عشق یعنی
  دوست داشتن ..
  اما
  من میگم عشق یعنی
  یکی مثل تو داشتن
  .
  .
  .
  منک از کوی توبیرون نرود پای خیالم
  چ برانی
  چ بخوانی
  چ به اوجم برسانی
  چ به خاکم بکشانی
  دارمت دوست به قدری که خدا میداند
  .
  .
  .
  .
  .
  عشق یعنی تو اوج بی حوصلگیشو کلافگیش وقتی صداش میکنی
  بگه جانم
  .
  .
  .
  عجیب حافظه بدی دارم من هر روز یادم می رود که تو رفته ای
  و من هر روز به جای خالی ات لبخند میزنم ،
  چه تکرار دیوانه کننده ایست
  روزهای من
  .
  .
  .
  نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
  .
  .
  .
  دست های تو
  تمام دنیای من است
  و من همین حالا
  تمام دنیا را توی دست هایم دارم
  من دیگر هرگز
  دلتنگ اشک هایم نخواهم شد
  تو مثل باد
  تمام قاصدک هایم را
  که به شاخه درخت گیر کرده بود
  رها کردی
  .
  .
  .

   

]]>
طراحی نخستین لوگوی بازی‌های زمستانی 2022 (+ عکس) 2016-11-21T18:57:27+01:00 2016-11-21T18:57:27+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/11 yekidg ht طراحی نخستین لوگوی بازی‌های زمستانی 2022 (+ عکس) طراحی نخستین لوگوی بازی‌های زمستانی 2022 (+ عکس) نخستین گروه از طراحان چینی طرح خود را برای لوگوی بازی‌های المپیک زمستانی 2022 ارائه کردند. به گزارش فارس، کمیته برگزاری بازی‌های زمستانی 2022 پکن با برگزاری یک مسابقه شروع به جمع‌آوری طرح‌هایی برای شعار و نماد بازی‌های المپیک و پارالمپیک کرده است. طراحانی از دانشگاه‌های پکن نخستین گروهی بودند که طرح‌های خود را ارائه کردند. یک رقابت جهانی برای لوگوی این بازی‌ها در آگوست راه انداخت

طراحی نخستین لوگوی بازی‌های زمستانی 2022 (+ عکس)

 • طراحی نخستین لوگوی بازی‌های زمستانی 2022 (+ عکس)

  نخستین گروه از طراحان چینی طرح خود را برای لوگوی بازی‌های المپیک زمستانی 2022 ارائه کردند.

  به گزارش فارس، کمیته برگزاری بازی‌های زمستانی 2022 پکن با برگزاری یک مسابقه شروع به جمع‌آوری طرح‌هایی برای شعار و نماد بازی‌های المپیک و پارالمپیک کرده است.

  طراحانی از دانشگاه‌های پکن نخستین گروهی بودند که طرح‌های خود را ارائه کردند. یک رقابت جهانی برای لوگوی این بازی‌ها در آگوست راه انداخته شد.

  مسئولان این بازی‌ها اعتقاد دارند لوگوی بازی‌های 2022 باید شامل فرهنگ چین و همین طور بازی‌های زمستانی باشد.

  طراحان فرصت دارند تا 30 نوامبر طرح‌های خود را ارائه دهند. برنده طرح نیمه سال 2017 معرفی خواهد شد.

  چین نخستین کشوری است که میزبانی بازی‌های تابستانی و زمستانی المپیک را برعهده داشته است.

]]>
علم‌الهدی: عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند/ اگر کوتاه بیاییم تا راه‌اندازی فساد و فحشا در مملکت پیش می‌روند 2016-11-21T18:55:39+01:00 2016-11-21T18:55:39+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/10 yekidg ht عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند/ اگر کوتاه بیاییم تا راه‌اندازی فساد و فحشا در مملکت پیش می‌روند عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند/ اگر کوتاه بیاییم تا راه‌اندازی فساد و فحشا در مملکت پیش می‌روند نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند و نقشه‌هایی دارند که اگر کوتاه بیاییم فساد و فحشا در مملکت راه می‌اندازند. به گزارش فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان گردان‌های قرآنی که در محل د

عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند/ اگر کوتاه بیاییم تا راه‌اندازی فساد و فحشا در مملکت پیش می‌روند

 • عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند/ اگر کوتاه بیاییم تا راه‌اندازی فساد و فحشا در مملکت پیش می‌روند

  نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: عده‌ای بنا دارند ریشه دین و رهبری را بزنند و نقشه‌هایی دارند که اگر کوتاه بیاییم فساد و فحشا در مملکت راه می‌اندازند.

  به گزارش فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان گردان‌های قرآنی که در محل دفتر امام‌ جمعه برگزار شد، اظهار کرد: شما همسران شهدا در پای شهادت همسرانتان مقاومت کردید که این پایداری شما بسیار ارزشمند است.

  وی افزود: روزی که عزیزتان به شهادت رسید شما نرفتید یک زندگی عادی و روزمره را ادامه دهید بلکه در عرصه شهادت قدم برداشتید.

  عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شما اجتماعاتی نظیر گردان تشکیل دادید، اضافه کرد: خواهرانی که در سن جوانی همسر از دست می‌دهند زندگی‌شان از هم‌پاشیده می‌شود اما شما تنها به خانه‌داری اکتفا نکردید و پا در عرصه ایثار و شهادت گذاشتید و اجر شما بالاتر از امتیاز همسر شهید است.

  علم‌الهدی افزود: این امتیاز، امتیاز ذاتی خودتان است و امتیاز نسبت شما با شهید نیست؛ بنابراین باید قدردانی کنید که برکت شهادت شهید در زندگی شما اثر گذاشته است.

  نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی بیان کرد: عده‌ای بنا دارند ریشه دین و ریشه رهبری را بزنند و نقشه‌هایی که در کار دارند به آن حد رسیده است که اگر کوتاه بیاییم از تار موی یک زن بی‌حجاب که بیرون است تا مسئله فساد و فحشا در مملکت راه می‌اندازند.

  وی ادامه داد: تشکیلات فرهنگی و قرآنی خود را پایگاهی کنید تا مبارزه با فحشا و فساد با جدیت انجام شود.

  علم‌الهدی اضافه کرد: در عرصه خانواده و همسران شهدا بعضی جریانات سیاسی آن‌ها را ملعبه کرده و با آن‌ها کاسبی سیاسی می‌کنند.

  امام‌جمعه مشهد با بیان اینکه در فتنه 88 عده‌ای از ستاد میرحسین موسوی آمدند تا با بنده مذاکره کنند، خاطرنشان کرد: در این دیدار همسر 5 شهید از شهدای سرشناس را نیز با خود آوردند و بنده گفتم آن چیزی که برای من باعث ناراحتی است کاسبی سیاسی افراد از خانواده شهدا است تا به این وسیله آرای مردم را جذب کنید و می‌خواهید خانواده شهدا بلندگوی شما شوند اما آن عاملی که شهید این خانم به خاطر آن خون داده است مسئله رهبری و ولایت است، اما شما علیه ولایت کار می‌کنید.

  وی خطاب به همسران شهدا گفت: این تشکل شما تشکل ارزشمندی است که برخی جریانات ممکن است علیه خون مایه شهیدتان که ولایت و رهبری است، طمع کنند.

  نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در پایان یادآور شد: مهم رهبری است که همه به ایشان علاقه‌مند هستند و تنها توقع این است که پای رهبری بایستیم، متأسفانه در برخی جاهای دیگر همسران شهدا ابراز سیاسی جریانات شدند اما زنان شهید خراسانی ملعبه نشدند.

]]>
شعر زیبا از سیف فرغانی 2016-10-30T10:49:45+01:00 2016-10-30T10:49:45+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/8 yekidg ht شعر زیبا از سیف فرغانی شعر زیبا از سیف فرغانی سیف الدین ابوالمحامد محمد الفرغانی از شاعران عالیقدر نیمهٔ دوم قرن هفتم و اوایل قرن هشتم هجری است. وی بعد از خروج از زادگاه خود (فرغانه) مدتی در آذربایجان و بلاد روم و آسیای صغیر به سر برده است. به طوری که از آثار او استنباط می‌شود وی اهل تصوف و عرفان بوده و سالها به کسب کمالات معنوی و سیر و سیاحت پرداخته است.   ز شرق همت عشاق همچون صبح روشن دل چه مطلعهای روحانیست مر خورشید رویش را   سزد از عبهر قدسی و از ریحان فردو

شعر زیبا از سیف فرغانی

 • شعر زیبا از سیف فرغانی

  شعر زیبا از سیف فرغانی

  سیف الدین ابوالمحامد محمد الفرغانی از شاعران عالیقدر نیمهٔ دوم قرن هفتم و اوایل قرن هشتم هجری است. وی بعد از خروج از زادگاه خود (فرغانه) مدتی در آذربایجان و بلاد روم و آسیای صغیر به سر برده است. به طوری که از آثار او استنباط می‌شود وی اهل تصوف و عرفان بوده و سالها به کسب کمالات معنوی و سیر و سیاحت پرداخته است.

   

  ز شرق همت عشاق همچون صبح روشن دل

  چه مطلعهای روحانیست مر خورشید رویش را

   

  سزد از عبهر قدسی و از ریحان فردوسی

  اگر رضوان کند جاروب بهر خاک کویش را

   

  مقیم خاک کوی او بیک جو برنمی گیرد

  بهشت هشت شادروان و نقد چار جویش را

   

  کسی کو کم نکرد (دنیا) نیابد در رهش پیشی

  کسی کو گم نگشت از خود نشاید جست و جویش را

   

  گروهی کز غمش چون عود می سوزند جان خود

  ز هر رنگی که می بینند می جویند بویش را

   

  چو حلاج از شراب عشق او شد مست لایعقل

  نمی کردند هشیاران تحمل های (و) هویش را

   

  چو در میدان عشق او نه مرد جست و جو بودم

  بمن کردند درویشان حوالت گفت و گویش را

   

  ز صدر سینه هر ساعت توان دلرا برون کردن

  ولی نتوان برون کردن ز دل مرآرزویش را

   

  ز خون دل روان کردست جویی سیف فرغانی

  ندانم تا چو سیل این جو چه سنگ آرد سبویش را

   

   

]]>
زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس) 2016-10-29T15:26:54+01:00 2016-10-29T15:26:54+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/7 yekidg ht زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس) زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس) انتظار می‌رود که بی‌ام‌و سری ۸ کمی اسپرت‌تر از مرسدس بنز S کلاس کوپه باشد. بی‌ام‌و سری ۸ در اواخر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد و به فاصله‌ی یک سال پس از آن مدل کانورتیبل یا روباز نیز به تولید خواهد رسید. به گزارش عصر ایران و به نقل از زومیت دیگر کاملا بدون تردید می‌توان گغت که بی‌ام‌و در حال آماده سازی مدل سری ۸ است. در طی ماه‌های گذشته زمزمه‌های زیادی از شهر مونیخ به گوش رسی

زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس)

 • زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس)

  انتظار می‌رود که بی‌ام‌و سری ۸ کمی اسپرت‌تر از مرسدس بنز S کلاس کوپه باشد.

  بی‌ام‌و سری ۸ در اواخر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد و به فاصله‌ی یک سال پس از آن مدل کانورتیبل یا روباز نیز به تولید خواهد رسید.

  به گزارش عصر ایران و به نقل از زومیت دیگر کاملا بدون تردید می‌توان گغت که بی‌ام‌و در حال آماده سازی مدل سری ۸ است. در طی ماه‌های گذشته زمزمه‌های زیادی از شهر مونیخ به گوش رسیده است که همگی از آماده‌سازی پرچمدار دو در جدید محصولات بی‌ام‌و حکایت دارند. بی‌ام‌و سری ۸ کوپه قرار است که فاصله‌ی بین بی‌ام‌و سری ۷ و رولزرویس رایت را در بازه‌ی قیمتی بالای ۱۵۰ هزار یورو پر کند.

  زمان عرضه بی‌ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد (+عکس)

  در حالی که مرسدس بنز مدل‌های کوپه و کابریوله‌ی S کلاس را به بازار فرستاده است بی‌ام‌و نیز لازم دارد تا اقدام به مقابله به مثل کند. مدل فعلی سری ۶ بی‌ام‌و سایز کوچکی دارد و به اندازه‌ی کافی لوکس نیست تا بتواند با مرسدس بنز S کلاس کوپه رقابت کند، بنابراین بی‌ام‌و به خودروی بزرگ‌تر دیگری برای این کار نیاز دارد.


  اخبار نسبتا معتبری توسط وبگاه Automobilewoche منتشر شده است که زمان عرضه‌ی مقدماتی سری ۸ را فاش می‌کند. زمان به بازار آمدن پرچمدار کوپه‌ی محصولات بی‌ام‌و برای اواخر سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است و یک سال پس از آن نیز مدل کانورتیبل به بازار خواهد آمد.

  اما چیزی که همگی ما منتظر آن هستیم خودروی سوپر اسپرت M8 است که از قرار معلوم تولید این مدل نیز در حال بررسی بوده و در زیر کاپوت آن یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر مورد استفاه قرار خواهد گرفت.

  بی‌ام‌و سری ۸ بر روی ساختار پلتفرم CLAR بی‌ام‌و ساخته خواهد شد که با سری ۷ و ۵ جدید مشترک است. این مدل همچنین طویل‌ترین خودروی ناوگان خودروهای بی‌ام‌و خواهد بود.

   طول این خودرو حتی از سری ۷ فعلی نیز بیشتر است و به عنوان پرچمدار جدید این برند به تولید خواهد رسید. این مدل همچنین به امکانات لوکس سری هفت یا حتی شاید بیش‌تر از سری ۷ مجهز خواهد شد و پیشرانه‌های آن نیز بهتر خواهند بود.

  انتظار می‌رود که بی‌ام‌و سری ۸ کمی اسپرت‌تر از مرسدس بنز S کلاس کوپه باشد. بی‌ام‌و همانند سازنده‌ی اشتوتگارتی، این خودرو را تنها برای افرادی که به لوکس بودن علاقه دارند تهیه نکرده است با این وجود میزان دُز عملکرد موجود در رگ‌های سری ۸ را بیشتر کرده است. 
]]>
چرا حواس پرت و بی تمرکز می شویم؟ 2016-10-13T16:48:46+01:00 2016-10-13T16:48:46+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/6 yekidg ht چرا حواس پرت و بی تمرکز می شویم؟ چرا حواس پرت و بی تمرکز می شویم؟  کتابی که هفته پیش شروع کرده‌اید را هنوز به نیمه هم نرسانده‌اید؟ برای اینکه دل‌تان باز شود یک آلبوم موسیقی پخش کرده‌اید اما بعد از تمام شدن آهنگ‌ها، می‌بینید که هیچ کدام‌شان را واقعا نشنیده‌اید؟ کارهای‌تان روی هم انبار شده و نمی‌توانید هیچ کدام‌شان را کامل و درست انجام دهید؟ شاید همه این مشکل‌ها شما را بترسانند اما واقعیت این است که کمبود تمرکز و توجه‌تان دلیل همه این اتفاقات است. گرچه بیماری‌های روانشناختی

چرا حواس پرت و بی تمرکز می شویم؟

 • چرا حواس پرت و بی تمرکز می شویم؟

   کتابی که هفته پیش شروع کرده‌اید را هنوز به نیمه هم نرسانده‌اید؟ برای اینکه دل‌تان باز شود یک آلبوم موسیقی پخش کرده‌اید اما بعد از تمام شدن آهنگ‌ها، می‌بینید که هیچ کدام‌شان را واقعا نشنیده‌اید؟ کارهای‌تان روی هم انبار شده و نمی‌توانید هیچ کدام‌شان را کامل و درست انجام دهید؟ شاید همه این مشکل‌ها شما را بترسانند اما واقعیت این است که کمبود تمرکز و توجه‌تان دلیل همه این اتفاقات است. گرچه بیماری‌های روانشناختی متعددی می‌توانند تمرکز را از شما بگیرند اما گاهی اتفاق‌های ساده‌تری که هر روز تجربه‌شان می‌کنید و از تمرکز کش بودن‌شان بی‌خبرید، دلیل ناتوانی‌تان در انجام کارها می‌شود. ما به شما می‌گوییم که چطور باید ردپای قاتلان تمرکز را از زندگی روزانه‌تان پاک کنید.

  فکر‌های آزاردهنده توی سرتان است؟

  افکار آزار دهنده‌ای که در ذهن شما با هم می‌جنگند و رهای‌تان نمی‌کنند هم می‌توانند تا پایان روز انجام یک کار ساده را طولانی کنند و نگذارند روی کارهای‌تان تمرکز کنید. فکر تعمیر لاستیک اتومبیل، پرداختن قبض‌ها و برق انداختن سینک ظرفشویی، همه می‌توانند آزاردهنده و تمرکززدا باشند. شاید برخی از این کارها زیاد هم طول نکشند اما همین که روی هم انبار می‌شوند و کلافه‌تان می‌کنند، برای نداشتن تمرکز می‌تواند کافی باشد.

  چه باید کرد؟

  قلم و کاغذ بردارید و کارهای‌تان را فهرست کنید. مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک هستند. کارهای روی اعصاب شما می‌توانند به اهمیت انجام یک عمل جراحی یا به کوچکی پاک کردن لکه روی لباس‌تان باشند اما وقتی آنها را می‌نویسید، می‌توانید براساس اولویت و اهمیت‌شان رده‌بندی کنید و زمانی برای رسیدگی به آنها تعیین کنید. مطمئن باشید این کارهای ذهن آلوده‌کن، وقتی روی کاغذ می‌آیند عملی‌تر به‌نظر می‌رسند.

  اینستاگرام بازید؟

  قاتلان تمرکز دنیای اطراف شما را پر کرده‌اند. نگاهی به صفحه تبلت یا گوشی هوشمندتان بیندازید؛ چند اپلیکیشن شبکه اجتماعی روی صفحه می‌بینید؟ همه این اپلیکیشن‌ها و پیغام‌هایی که وسوسه خواندن‌شان شما را رها نمی‌کند، تمرکز‌تان را می‌گیرند و نمی‌گذارند حتی نیم ساعت بدون ترس از، ازدست دادن یک پیام و ناخوانده ماندن یک متن کار‌تان را انجام دهید. اگر شما هم یکی از مبتلایان اضطراب تلفن همراه باشید، اوضاع بدتر می‌شود. در چنین شرایطی مدام نگران پیام‌های بی‌پاسخ مانده و نوشته‌های ناخوانده دوستان‌تان هستید و به‌جای اینکه زمان مشخصی را به انجام کارتان اختصاص دهید و روی آن تمرکز کنید، مدام کار را رها می‌کنید و سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روید.

  چه باید کرد؟

  وقتی می‌خواهید وارد شبکه‌های اجتماعی شوید، گزینه به‌خاطر سپردن رمز عبور را انتخاب نکنید تا به‌جای اینکه با شنیدن صدای پیغام‌هایی که به شما می‌رسد یا وسوسه پاسخ دادن کامنت‌ها کارتان را رها کنید، بتوانید هر زمان که کارهای‌تان تمام شد وارد شبکه شوید و پیام‌ها را بخوانید.

  تلفن همراه‌تان نمی‌گذارد؟

  رسیدن پیامک و زنگ خوردن تلفن همراه، حتی بیشتر از ای‌میل‌هایی که بی‌وقفه می‌رسند و نمی‌گذارند کارتان را انجام دهید و حتی بیشتر از پیغام‌های ناخوانده فیس‌بوک و کامنت‌های بی‌پاسخ مانده اینستاگرام می‌تواند تمرکز شما را به‌هم بزند. تماس‌هایی که معمولا همه‌شان فوری و نیازمند پاسخ نیستند، تمرکز شما را می‌گیرند و باعث می‌شوند برای یک کار نیم‌ساعته مجبور شوید ساعت‌ها وقت بگذارید.

  چه باید کرد؟

  از پیغام‌گیر تلفن همراه برای برطرف کردن این مشکل استفاده کنید. با این راه می‌توانید بدون ترس از نشنیدن حرف‌های ضروری، بعد از تمام شدن کارتان پیغام‌ها را چک کنید و به آنها پاسخ دهید. شما می‌توانید در چند ساعتی که مشغول کارید صدای زنگ گوشی‌تان را ببندید و به خودتان قول دهید که در آن زمان هم تلفن‌تان را چک نکنید. بعد از تمام شدن کارتان می‌توانید با خیال راحت پیام‌ها را بشنوید و به کسانی که منتظر تماس‌تان هستند زنگ بزنید.

  خسته‌اید؟

  خستگی یکی از تمرکزکش‌های آشناست. وقتی کاری را هر روز باید انجام دهید، طبیعی است که انگیزه‌تان برای به پایان رساندنش کم شود و دل‌تان بخواهد نیمه‌کاره رهایش کنید و سراغ تلفن همراه یا دوستانی که در تلگرام آماده گپ زدن با شما هستند، بروید. وقتی دل‌تان به انجام دادن کاری راضی نیست، ممکن است هیچ چیز برای قانع کردن‌تان نسبت به انجام آن کافی به‌نظر نرسد. گذشته از بی‌میلی به انجام یک کار، خستگی جسمانی هم می‌تواند عملکرد مثبت‌تان را کاهش دهد. محققان می‌گویند خستگی و کم‌خوابی به شکل قابل‌توجهی می‌توانند حافظه را کند کنند.

  چه باید کرد؟

  کارهای خسته‌کننده‌ای که به عهده‌تان هست را بشناسید و به خودتان برای دریافت یک جایزه دوست داشتنی وعده بدهید. مثلا اگر از شستن هر روزه ظرف‌ها بد‌تان می‌آید، به خودتان بگویید بعد از تمام شدن این کار یک قسمت از سریال موردعلاقه‌ام که چند وقت است ندیده‌ام را می‌بینم یا وقتی این کار تمام شد یک بستنی شکلاتی می‌خورم. شاید این جایزه‌های دوست‌داشتنی بتوانند انگیزه تمام کردن کار را به شما بدهند. اگر هم خستگی جسمانی کار شما را مختل کرده، امشب خودتان را به 7 تا 9ساعت خواب آرام مهمان کنید و نتیجه‌اش را ببینید.

  استرس دارید؟

  استرس یکی دیگر از تمرکزکش‌هاست. وقتی قلب‌تان تندتند می‌زند، احساس می‌کنید دست‌های‌تان از درون می‌لرزد و پاهای‌تان انرژی برای قدم برداشتن ندارد، نمی‌توانید خوب و با تمرکز کار کنید. ترس از افتادن اتفاقی که می‌تواند ناراحت‌کننده یا بحران‌ساز باشد، گاهی بیشتر از خود آن اتفاق می‌تواند شما را فلج کند.

  چه باید کرد؟

  چاره‌ای جز استفاده از تکنیک‌های کنترل استرس برای مقابله با این مشکل ندارید. می‌توانید از کلاس‌های یوگا، تمرین‌های تن‌آرامی و مدیتیشن یا تکنیک‌هایی از این دست برای کم‌کردن استرس‌تان کمک بگیرید و اگر موفق نشدید حتما از کمک یک روانشناس یا روانپزشک استفاده کنید. حواس‌تان باشد که ذهن پر از استرس شما نیست که باید کنترل‌تان را به دست بگیرد، بلکه این شما هستید که باید ذهن‌تان را کنترل کنید.

  همه کاره‌اید؟

  اگر با یک دست چند هندوانه برمی‌دارید، طبیعی است که نتوانید روی هیچ کاری تمرکز کنید. وقتی کودک‌تان را در بغل گرفته‌اید و همزمان غذا را هم می‌زنید و با تلفن هم صحبت می‌کنید، نباید انتظار داشته باشید که هیچ کدام از این کارها به‌خوبی پیش برود. عجیب نیست که در این شرایط کودک‌تان زیر گریه بزند، متوجه حرف‌های کسی که به شما زنگ زده نشوید و غذای‌تان هم خوب از آب در نیاید.

  فرمولی برای حواس‌پرت‌ها

  چه باید کرد؟

  بیهوده از خودتان انتظار نداشته باشید. قرار نیست به همه کارهایی ‌که برای خودتان فهرست کرده‌اید برسید؛ شما لازم است فهرست کارهای روزانه‌تان را به شکل هرم وارونه تنظیم کنید. هرمی که در بالای آن کارهای مهم قرار گرفته و هر چه به پایینش نزدیک‌تر می‌شوید، کارهای بی‌اهمیت‌تری را می‌بینید. به این ترتیب بدون برداشتن همه هندوانه‌ها با یک دست، به‌ترتیب کارها را با آرامش انجام می‌دهید و باقی‌مانده‌شان را در فهرست کارهای فردای‌تان قرار می‌دهید.

  راه حلی برای درمان

  افسردگی می‌تواند ذهن شما را کند، ناتوان و خسته کند. طبیعی است که وقتی چنین بیماری روان شما را هدف قرار می‌دهد، دیگر نتوانید به اندازه قبل کارایی داشته باشید. آدم‌های افسرده علاوه بر کمبود تمرکز، با ناراحتی و رنج‌های متعددی محاصره شده‌اند که به آنها اجازه درست فکر کردن و کار کردن را نمی‌دهد. گذشته از این، برخی داروهای ضدافسردگی هم خودشان تمرکز را از بین می‌برند.

  چه باید کرد؟

  تا دیر نشده و در مرداب افسردگی فرو نرفته‌اید، با یک روانشناس درمورد مشکل‌تان صحبت کنید. اگر سراغ روانپزشک رفته‌اید، قبل از اینکه نسخه‌ای برای‌تان تجویز کند به او بگویید که تمرکز‌تان کم شده و نمی‌توانید کارهای‌تان را به‌خوبی انجام دهید تا دارویی که در عین رفع افسردگی این مشکل را هم کمتر می‌کند را برای شما تجویز کند. البته یادتان نرود که افسردگی بیماری نیست که یک‌شبه بیاید و یک‌شبه هم برود، پس صبور باشید و روی توانایی پزشک‌تان حساب کنید.

  منبع: مجله سیب سبز

]]>
اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت 2016-09-23T16:08:05+01:00 2016-09-23T16:08:05+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/4 yekidg ht اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت هفته گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر این که شرکت اچ تی سی در حال کار کردن بر روی یک گوشی هوشمند جدید است که احتمالا تحت قرارداد با اپراتور مخابراتی اسپرینت در بازار امریکا به فروش خواهید رسید. تصاویر رندر این گوشی که با نام اچ تی سی بولت (HTC Bolt) شناخته خواهد شد، هم اکنون رسانه ای شده است. گوشی هوشمند اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید طراحی و ظاهر

اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت

 • اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت

  هفته گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر این که شرکت اچ تی سی در حال کار کردن بر روی یک گوشی هوشمند جدید است که احتمالا تحت قرارداد با اپراتور مخابراتی اسپرینت در بازار امریکا به فروش خواهید رسید. تصاویر رندر این گوشی که با نام اچ تی سی بولت (HTC Bolt) شناخته خواهد شد، هم اکنون رسانه ای شده است.

  گوشی هوشمند اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت

  همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید طراحی و ظاهر این گوشی شباهت بسیار زیادی به اچ تی سی 10 دارد. از بدنه تمام فلزی آن گرفته تا محل قرار گیری خطوط آنتن و همچنین کلید قدامی حسگر تشخیص دهنده اثر انگشت، همگی با ایجاد این شباهت کمک می‌کنند. البته به جهت این که اچ تی سی بولت را با گوشی پرچمدار این کمپانی تایوانی اشتباه نگیرید، فلاش های LED دوربین دستگاه به قسمت بالاتری انتقال داده شده‌اند تا این دو گوشی در نهایت از یکدیگر قابل تشخیص باشند.

  البته کاربران ریزبین متوجه خواهند شد که این گوشی در بخش ماژول دوربین خود از سیستم فوکوس خودکار لیزری موجود بر روی گوشی اچ تی سی 10 نیز به بهره است. اما نکته ای جالب در مورد این گوشی که آن را به منظور فروش هر چه بهتر در بازارهای منطقه امریکا آماده می‌کند، حذف جک 3.5 میلی متری هدفون است. درست مشابه آن چیزی که در گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل شاهد بودیم. اما حالا سوال این است که آیا این ترفند به فروش بیشتر اچ تی سی بولت کم خواهد کرد یا نه؟

  اچ تی سی بولت نیز جک هدفون نخواهد داشت

  متاسفانه هنوز هیچ گونه اطلاعات معتبر و دقیقی در مورد مشخصات فنی، قیمت اچ تی سی بولت به بیرون درز نکرده است. علاوه بر آن هنوز نمی‌دانیم که آیا این گوشی قرار است تنها تحت قرارداد با اپراتور اسپرینت عرضه گردد یا این که می‌توانیم در بازارهای جهانی نیز شاهد آن باشیم. در هر صورت همان طور که بر روی تصویر نمایشگر اچ تی سی بولت در عکس لو رفته از رندرهای آن شاهد هستید، تاریخ 18ام ماه اکتبر درج شده است که احتمال می‌دهیم تاریخ رسمی معرفی یا عرضه این گوشی باشد.

]]>
کلید هوم آیفون 7 اپل با دستکش کار نمی‌کند 2016-09-19T17:52:50+01:00 2016-09-19T17:52:50+01:00 tag:http://armagan90.mihanblog.com/post/3 yekidg ht کلید هوم آیفون 7 اپل با دستکش کار نمی‌کند کلید هوم آیفون 7 اپل با دستکش کار نمی‌کند اخیرا یکی از فعالین حوزه پادکست‌های رادیویی در آزمایشی جالب برای استفاده از کلید هوم آیفون 7 از یک تکه پارچه بر روی دست خود استفاده کرده است که متاسفانه به گفته وی این کلید کار نکرده است. بنابراین چنین نگرانی در چند ماه مانده به فصل سرد زمستان برای علاقه‌مندان به محصولات اپل به وجود می‌آید وقتی دستکش آن‌ها با این کلید آیفون کار نمی‌کند چه کار باید کنند! آیفون 7 اپل را اینک باید یکی از جذاب‌ترین

کلید هوم آیفون 7 اپل با دستکش کار نمی‌کند

 • کلید هوم آیفون 7 اپل با دستکش کار نمی‌کند

  اخیرا یکی از فعالین حوزه پادکست‌های رادیویی در آزمایشی جالب برای استفاده از کلید هوم آیفون 7 از یک تکه پارچه بر روی دست خود استفاده کرده است که متاسفانه به گفته وی این کلید کار نکرده است. بنابراین چنین نگرانی در چند ماه مانده به فصل سرد زمستان برای علاقه‌مندان به محصولات اپل به وجود می‌آید وقتی دستکش آن‌ها با این کلید آیفون کار نمی‌کند چه کار باید کنند!

  آیفون 7 اپل را اینک باید یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های هوشمند حال حاضر بازار دانست. پس از چند ماه درز اطلاعات، شایعات و تصاویر مختلف اپل سر انجام هفته گذشته از دو گوشی هوشمند آیفون 7 و آیفون 7 پلاس رونمایی کرد. دو هندست رده بالا که حتی قبل از عرضه نیز شاهد بحث و گفتگو در مورد آن‌ها بودیم و اینک دلایل زیادی هستند که ما آن‌ها محصولاتی برتر بدانیم.

  اگر چه ما در آیفون 7 ارتقا انقلابی را نسبت به نسل‌های گذشته آیفون ندیدیم ولیکن هنوز هم نکات زیادی از این محصول وجود دارد که صحبت کردن در مورد آن ها خالی از لطف نیست. یکی از مهم‌ترین آن‌ها کلید هوم آیفون 7 اپل است که این شرکت سازنده برای آن تصمیم گرفته تا به جای کلیدهای قدیمی فیزیکی، از یک ورق شیشه استفاده کند که در واقع نمی‌توان آن را یک کلید واقعی دانست.

  کلید هوم آیفون 7 برای آن که در هنگام فشار بتواند احساس یک کلید فیزیکی را به کاربر القا کند از یک موتور بازخوردی به نام تپ تیک (Taptic Engine) بهره می‌برد. بدون شک این موتور یکی از جالب‌ترین بخش‌های گوشی هوشمند جدیدی اپل است که هنوز به درک کاملی از آن نرسیده‌ایم.

  در حالی که این کلید جدید به کار رفته از مزیت قابل تنظیم بودن بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است، ولی زمانی که کاربران با در دست گرفتن آیفون 7 آن را نیز می‌آزمایند به نظر می‌رسد که این تکنولوژی جدید چندان هم به مذاق طرفداران آیفون خوش نیامده است. با تشکر از پست توییتری مایک هرلی (Myke Hurley) به این‌طور به نظر می‌رسد که کلید هوم آیفون 7 تنها با پوست بدن شما کار خواهد کرد. هرلی سعی کرده تا با تیشرت خود اقدام به استفاده از این کلید جدید کند ولی آیفون با این کار هیچ واکنشی را نشان داده است!

  کلید هوم آیفون 7 اپل

  کلید هوم آیفون 7 در زمستان برای کاربران دردسر ساز خواهد شد

  شاید الان شما متوجه نشوید که این یک مشکل برای کلید هوم آیفون 7 خواهد بود. زمستان در همین حوالی است و این یعنی شما در روزهای سرد زمستانی امسال با دستکش گرم خود به بیرون می‌روید. این یعنی شما برای استفاده از گوشی خود ناچار به استفاده توسط دستکش هستید. نتیجه این می‌شود که ما نخواهیم توانست در هنگام استفاده از دستش با این کلید کار کنیم. شما در حال حاضر نمی‌توانید در صورت استفاده از دستکش یا هر چیزی به جز پوست دستتان از تاچ آی دی آیفون‌ها استفاده کنید اما این دکمه جدید به طور کلی استفاده با انواع محافظ نظیر دستکش را از کار خواهد انداخت. بنابراین شما با دستکش خود نمی‌توانید از یک اپلیکیشن خارج شده و به صفحه اصلی گوشی آیفون 7 خود بروید!

  نخستین راه حلی که به ذهن ما خطور می‌کند استفاده از یک جفت دستکش خازنی است که اجازه می‌دهد شما با صفحه نمایش گوشی خود ارتباط برقرار کنید ولی این راه حل عملی برای قشر عظیمی از مصرف کنندگان نیست و بسیاری از افراد علاقه‌ای به این همه دردسر ندارند.

  اپل همراه با آی او اس 10 قابلیت‌های بی‌شماری را به آیفون آورده است بنابراین کار با صفحه و سپس فشردن کلید هوم آیفون 7 جزو واجبات خواهد بود و عدم دسترسی به آن منجر به مشکلی بزرگ برای کاربران می‌شود. به هر حال باید منتظر ماند و دید که با این وضعیت کاربران آیفون 7 چگونه با این قضیه کنار می‌آیند! اگر زمستان امسال افرادی را دیدید که با بینی خود سعی بر ضربه زدن به گوشی دارند نگران نباشید؛ این افراد آیفون 7 خریده‌اند!

]]>